Kelly Ripa se připojuje k Madonně na jevišti pro taneční soutěž Vogue v NYC.

„Připravte se na zábavu, protože Kelly Ripa se připojí k Madonně na pódiu pro taneční soutěž Vogue v New Yorku! 💃✨ Zažijte elektrizující energii, když tyto dvě ikony rozsvítí pódium svými pohyby. Tancujme s nimi a oslavme sílu hudby a tance při spojování lidí. Sdílejte svůj oblíbený taneční pohyb v komentářích níže!“

Madonna měla na svém koncertu v New Yorku speciálního hosta. Kelly Ripa se k ní připojila na jevišti, aby posoudila taneční soutěž inspirovanou Madonninou písní „Vogue“ z roku 1990. Madonna nosila lesklý korzet a síťované punčochy, zatímco Ripa měla na sobě černý overal s fialovým páskem.

Ripa, velký fanoušek Madonny, se usmívala, když ona a Madonna udělovaly tanečníkům vysoké body. Následující den ve svém talkshow Ripa sdílela svůj nadšení z této zkušenosti. Řekla, že koncert navštívila se svým manželem Markem Consuelem a několika přáteli a žertovala, že jsou jako skupina fanoušků Madonny.

Ripa popisovala své překvapení, když jí řekli, že bude vystupovat na jevišti s Madonnou. Humorně zmínila, že se cítila, jako by zemřela, a musela se soustředit na to, aby nevypadala příliš nadšeně. Navzdory svým úsilím skončila s fotografií své široce otevřené úst, zatímco se snažila být cool jako Madonna

Consuelos chválil Ripu a nazval ji krásnou. Ripa také hovořila o dalších překvapivých hostech, kteří se během jejích koncertů přidali k Madonně, včetně Julie Garner a přítele Madonny, Joshe Poppera. V minulosti Madonna sdílela jeviště s různými celebritami jako Arca, Debi Mazar, Diplo, Donatella Versace, FKA Twigs a Julia Fox.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet