😍Jak vypadá nyní dívka, která se narodila s extrémně dlouhými řasami?😲

Díky dostupnosti technologií dnes může každý vypadat neskutečně atraktivně. Nádherní lidé často objevují na upravených a manipulovaných fotografiích na Instagramu a dalších sociálních médiích. Existuje mnoho aplikací, které mohou zlepšit vzhled a odstranit chyby. Ale když se s těmito lidmi setkáme osobně, často zjistíme, že jejich online obraz není úplně tak dokonalý, jak se zdá.

Lidé měli potíže přijmout, že fotografie určité malé dívky nebyla upravena, když se poprvé objevila. Mnozí byli ohromeni její panenkovskou krásou a zejména jejími mimořádně dlouhými řasami. Její řasy se jevily jako mimořádně impozantní, protože byly pro její věk příliš dlouhé.

Vše se stalo zřejmým, když matka dívky začala sdílet aktualizované fotografie a videa svého dítěte o několik let později. Na rozdíl od opakovaných obvinění se ukázalo, že rodina nepoužila žádný úpravní software ani falešné řasy. Seznamme se s rodinou této hvězdy na Instagramu. Stefani, její matka, je kadeřnice narozená v Lotyšsku. Už více než deset let vychovává tři děti se svým manželem afrického původu.

I když Stefani není ve zábavním průmyslu, před čtyřmi lety sdílela fotografii malé Amayi, která se stala virální. Lidé se ptali na řasy dítěte, protože byly extrémně dlouhé – tak dlouhé, že se ani zdaleka nepřiblížily ročnímu věku. Amaya má nyní téměř 100 000 sledujících na Instagramu.

Mnozí si představují, že Amaya bude v budoucnu pracovat jako modelka. Její rodiče říkají, že se vůbec nestydí a ráda se fotí. Už teď uvažují o přihlášení ji do modelingové agentury. Kromě toho je Naila, mladší sestra rodiny, také velmi atraktivní a má dlouhé řasy jako panenka. Tato rodina se zdála mít mimořádné štěstí od přírody.

Tento příběh ukazuje, jak mohou diváci být okouzleni přírodní krásou i v době retušování obrázků. Potenciální modelingová kariéra Amayi a cesty rodiny slouží jako důkaz jejich zvláštního přitažlivosti.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet