😳 „Nicki Minaj sdílela své staré fotky a upřímně přiznala, že při pohledu na své rané fotografie lituje, že podstoupila plastické operace!“ 😩

V nedávném podcastovém rozhovoru Nicki Minaj vyjádřila lítost nad předchozími rozhodnutími týkajícími se plastických operací. Čtyřicetiletá rapperka upřímně diskutovala o důsledcích operací, které mění fyzický vzhled, a o následné cestě k sebepřijetí.

Minaj varovala své publikum, že operace k úpravě tělesného vzhledu často vede k pozdějším pochybnostem o tom, zda byly tyto změny skutečně nutné. „Slibuji vám, že pokud provedete jakékoli změny na svém těle, podstoupíte jakoukoli operaci nebo uděláte cokoli jiného, často se ohlédnete zpět a řeknete si, že jste byli v pořádku právě tak, jak jste byli,“ řekla.

Rapperka přisuzuje svou dřívější tendenci ke změnám tlaku, který přichází s udržováním veřejného obrazu pod tvrdým světlem celebrit. Upozornila na okolí jako „velmi děsivé“ a na pocit být „v akváriu“, kde ji všichni sledují, a zdůraznila tak obtíže být slavnou osobností.

Příchod Minajina syna, který má 3 roky a je označován jako „Papa Bear“, byl klíčovým momentem v jejím sebepojetí. „Myslím, že těhotenství mohlo sehrát roli, protože když jsem viděla svého syna, tolik mi připomínal mě samotnou,“ řekla při vzpomínce na své těhotenství. „Moje pravé já.“

I když se Minaj v nejnovějším rozhovoru podrobně nezabývala svými kosmetickými zákroky, dříve uvedla, že „nikdy nepodstoupila operaci“ v podcastu Joe Budden v březnu 2022. Tento rozdíl poukazuje na to, jak se její názory na tělesný vzhled a nároky spojené s tím být celebritou v průběhu času změnily.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet