Úžasný výsledek! 😮 Noví majitelé se rozhodli zrekonstruovat chatu po osmnácti letech opuštění.

Irina’s venkovský útěk ležel osmnáct let prázdný, opuštěný a zapomenutý. Zvažovala prodej domu, ale byla odraděna nabídkami, které nedosáhly 1 500 dolarů, což ji přimělo přehodnotit své rozhodnutí.

Když Irina a její manžel viděli, jak špatně byla podlaha opotřebována, rozhodli se ji obnovit. Poté, co viděli pozitivní změny, se rozhodli pokračovat ve svém projektu renovace.

Při diskusích o tom, jak vnést do interiéru nový život, Irina prosazovala osvědčenou kombinaci tapet a sádrokartonu. Její manžel však upřednostňoval unikátnější strategii, a tak se rodina rozhodla přijmout klasickou krásu provensálského stylu. Při přijetí tohoto stylu použili pečlivě malovanou imitaci dřeva, aby přidali rustikální šarm stěnám.

Snažíc se zachovat duši svého útočiště, najali někoho, kdo by obnovil jejich opotřebovanou pohovku, a rozhodli se začlenit kachlový kachlový sporák do svého půvabného prostředí pomocí dlaždic, které se neplní v teple.

Motivováni vzájemnou láskou k promyšleným prostorám, Irina a její manžel rozšířili svůj plán tak, aby zahrnoval novou koupelnu a vylepšené patro s velmi žádaným prostorným prostorem na převlékání.

S každým úpravou se venkovské útočiště proměnilo v milovaný domov, což ukazuje jejich závazek a náklonnost.

A pokud se budou starat o svůj dům a jeho okolí, proces změny nikdy neskončí, nabízejíc jejich úkrytu mnoho příležitostí.

Líbí se vám design interiéru?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet