Maminka se plachým úsměvem skrývá oči. Bolestná dcera Lopeze se rozhodla stát synem.

Maminka se plachým úsměvem skrývá oči. Dcera Jennifer Lopez, Emme, se rozhodla přejít na mužskou identitu a nyní používá jméno Max. Budete šokováni, když uvidíte, jak se matka a „syn“ objevují společně na ulicích.

Americké veřejné stránky jsou plné titulků, že 16letá dcera Lopeze se konečně rozhodla stát „synem“. Dívka požádala svoji matku, aby ji oslovila jako „oni“. Emma se rozloučila s dívčími outfity a dává přednost volným mužským lookům.

Emma rozhodnutí nemohlo nevyvolat rozhořčení u její matky. Jennifer se odlišuje od svých kolegů nejen svým nepopiratelným talentem, ale také svou ženskostí.

Kráska se pyšní dechberoucími outfity od známých návrhářů a energie Lopeze nechává její fanoušky lhostejné. „Maminka je velmi stydlivá kvůli své dceři. To je vidět na první pohled,“

„No, nemohl si vybrat jiného muže, který by hrál roli otce?“, „Emma je kopie mladé Lopeze. Plastická chirurgie vše napraví“, „Maminka neví, co dělat se svýma očima“, „To je prostě věk. Všechno se urovná,“

„Pro ni to bude v pohodě. Až vyroste, všechno to přejde,“ „V jejím věku jsem také nosila pánské oblečení,“ „Ale má matka ji podporuje a miluje,“ píšou uživatelé internetu pod novými fotografiemi Lopeze s dědičkou.

Uvidíme se v komentářích.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet