😳„Skromně zámožná starší žena si vytvořila svůj malý vysněný domov a teď je jím posedlá!“👏(Video)

72letá Gloria, žijící z pevné mzdy, úspěšně postavila neobvyklý malý domek s velkou zimní zahradou. Její cesta začala, když viděla video o skromném domku online, což ji inspirovalo snít o vlastnictví podobného. Gloria tradiční domov o rozloze 1800 čtverečních stop se pro ni a její dva mazlíčky zdál prostorný. Pod vlivem svých snů se rozhodla realizovat svůj sen o malém domku.

Dnes Gloria žije ve svém vysněném domě, půvabném malém domku za 85 000 dolarů, nacházejícím se ve malém městečku v Tennessee. Navzdory tomu, že je čtvrtinou velikosti jejího předchozího domu, obsahuje vše, co potřebuje. Důkladně plánovala interiér domu tak, aby vyhovoval jejím každodenním potřebám.

Její malý dům, s láskou nazvaný Malý Tádž, má krásnou zahradu, kde pěstuje bylinky, ovoce a zeleninu. Je tu také psí ohrada, aby zajistila bezpečí jejích chlupatých společníků před kojoty. Dvůr s markýzami umožňuje příjemné grilování za slunečných dnů.

Interiér Gloriina malého domu je dobře organizovaný a prostorný. Její ložnice je útulná a pohodlná s manželskou postelí a krbem pro zimní teploučko. 5×5 okno za markýzami propouští přirozené světlo, zlepšující atmosféru místnosti. Dům je bez nepořádku díky její neúnavné organizaci.

Kuchyně, pečlivě navržená, zahrnuje závěsné hrnce, pánve a nože pro maximální využití prostoru. Má kávový bar, velký dřez z drceného kamene, indukční a plynové vařiče, myčku nádobí a filtr na vodu. Plnohodnotná lednice a mrazák jsou zásobeny potravinami pro její hosty. Zvláštní schod vede do úložného prostoru na méně často používané věci.

Její koupelna je dokonale vybavená, s 4×6 stopovým sprchovým koutem, plnohodnotnou pračkou a sušičkou a nafukovací vanou. Je to také místo, kde je pečlivě umístěný její tankless vodní ohřívač. Koupelna obsahuje všechny základní potřeby, včetně šatníků s dokonale pověšenými šaty a pracovními stoly s koši na složené oblečení.

Vrchol Gloriina malého domu je otevřená zimní zahrada, kterou postavila samostatně pro svůj oblíbený nábytek. Tato zimní zahrada zahrnuje speciální vánoční stromek, který zdobí různé příležitosti, botník a pohodlnou pohovku pro její psy. Je to její oblíbené místo k odpočinku a zábavě pro přátele, kteří se k ní často připojují na ranní kávu a zůstávají až do večera.

Gloriin malý dům ukazuje, že zmenšení neznamená kompromis ve kvalitě života. Pyšní se svou zimní zahradou a celkovým designem domu, ukazuje, že „jen proto, že jdeš malý, neznamená to, že nemůžeš mít skvělý život,“ jak sama říká.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet