„Vypadají spíše jako panenky než jako skuteční lidé!🤔 Ona je 62letá Chorvatka, která vypadá stejně mladě jako její syn! Jaké je její tajemství?“😲

Několik žen rozhodně popírá věk, používajíce všechny možné metody od plastických operací po jednoduchý Photoshop. Jednou z těchto žen je 62letá Chorvatka Branka Grubnik, jejíž věk lze ověřit nahlédnutím do jejího pasu. Když pózuje na fotografiích se svým 38letým synem, stylistou Markem Grubnikem, mnoho lidí si je plete se sourozenci.

Marko Grubnik je známým stylistou v Chorvatsku, pracuje s celebritami. Vytváří vzhledy pro elitu, chodí na módní akce a často se objevuje v lesklých časopisech jako model. Se 70 000 sledujícími na Instagramu je Markův společenský život pečlivě sledován.

Ve věku 38 let vypadá Marko na mladých 25 let, díky stálé péči o pleť, mistrovskému líčení a plastickým operacím. Nicméně, jeho nový vzhled bledne ve srovnání s jeho matkou Brankou, která ve věku 62 let vypadá téměř stejně mladě jako její syn, přestože je na některých fotografiích patrný mírný věkový rozdíl.

Branka Grubnik není hollywoodská herečka nebo popová zpěvačka, ale obyčejná podnikatelka. Přesto si udržuje svůj vzhled způsobem, jakým by se mohly učit hollywoodské divy. Podstoupila různé plastické operace, často dostává injekce botoxu a důsledně dodržuje celebrity diety. Kariérní úspěch jejího syna financuje její výborný režim péče o sebe.

V rozhovoru Branka sdílela, že o sebe vždy pečovala s maximální pečlivostí.

„Můj manžel a syn mě nikdy neviděli zanedbanou. Vždy mám upravené nehty, líčení a účes. Pro ně jsem vždy dobře upravená. I na procházku nebo do obchodu nosím podpatky a krásné oblečení. Jsou to jehlové podpatky a šaty, díky nimž se cítím znovu mladě! Ačkoli věk je jen číslo v pasu,

Zájmy stranou, Brankin manžel vypadá také skvěle, přestože je starší než ona. Rodinné fotografie této mladistvé trojice často fascinují oko, přestože se zdá, že mnoho z nich nese jasné znaky Photoshopu. Kvůli tomu vypadá Branka na mnoha fotografiích odlišně, což ztěžuje určení jejich chronologie.

Někteří lidé věří, že Branka vypadá každý rok mladší díky schopnostem chirurgů a grafických editorů. Ti, kteří ji však viděli v reálném životě, tvrdí, že i když je použit Photoshop, vypadá skutečně mnohem mladší než její věk.

Fotografie Branky a Marka obdivují jejich fanoušci, ale někteří uživatelé Instagramu kritizují zjevný podvod, komentujíce, že vypadají spíše jako figuríny nebo panenky Barbie než skuteční lidé.

Co si myslíte o jejich vzhledu? Podělte se o svůj názor v komentářích, prosím!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet