♥ «Robert De Niro, 80 let, se rozpovídal o tom, jaké to je být otcem malého dítěte v jeho věku!»😳

Robert De Niro, známý pro své četné otcovské role ve filmech, se také v soukromém životě věnuje rodičovství. Stal se otcem poprvé před rokem, ve věku 79 let, což přidalo k jeho bohatým zkušenostem. De Niro nedávno promluvil o svých zkušenostech jako táta a diskutoval o pozitivních i negativních aspektech této role.

De Niro hovořil o tom, kolik radosti mu jeho nejmladší dcera Gia přináší do života, když vzpomínal na její první narozeniny. Laskavě hovořil o štěstí, které mu Gia přináší, v rozhovoru s producentkou Jane Rosenthalovou, zdůrazňujíc, jak mu Gia dává všechno do perspektivy.

De Niro řekl: „Jsem 80letý táta a je to skvělé.“ „Když se na ni podívám, všechno, co mě trápí nebo znepokojuje, prostě mizí.“

Gia oslavila své první narozeniny, jak potvrdil De Niro, říkajíc: „Ano, oslavila.“ Měla malý kousek nádherného, chutného dortu. Pokračoval, mluvíc o své dceři: „No, je to čistá radost.“ Je přesně taková, jaká je, a pro Boha není na ní nic, co by se dalo soudit, vůbec nic. Je to prostě čisté potěšení.“

I když De Niro bude v létě 2024 oslavovat 81 let, stále hraje aktivní a oddané role. Na otázku ohledně odchodu do důchodu a golfu to odmítl se smíchem a řekl: „Nejsem dobrý v golfu,“ odhalujíc, že dává přednost herectví před golfem.

Gia, osmé dítě De Nira, se narodila v květnu 2023 jemu a jeho snoubence, Tiffany Chen.

Jeho velká rodina se skládá z dvojčat, Aarona a Juliana, 28 let, s jejich bývalou přítelkyní Toukie Smith; Dreny, 56 let, a Raphaela, 47 let, s jejich bývalou manželkou Diahnne Abbott; a Elliota, 26 let, a Helen, 12 let, s jejich bývalou manželkou Grace Hightower.

Při zvažování rodičovství si De Niro uvědomoval obtíže a pochválil svou partnerku za to, že to snáší, zároveň uznávajíc, že rodičovství se s věkem vždy nezlepší. Slovy „Jsem tady; podporuji svou přítelkyni,“ zdůraznil jejich spolupráci. Ale ona dokončuje úkol. A co je nejdůležitější, máme pomoc.

De Niro nadále nachází spokojenost ve své rostoucí rodině a užívá si překvapení a radosti, které každé nové dítě přináší do jeho života, když se na starší věk vydává na cestu rodičovství.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet