„Zcela se změnil! 😱 Úžasná proměna šedesátipětiletého muže! Získal takovou eleganci!“ 😍

Mnozí by namítali, že muži s dlouhými vlasy nejsou atraktivní, zejména ti, kteří mají dlouhé vousy a šedé vlasy. Tento vzhled je často spojován s chudobou a bezdomovectvím, což způsobuje, že i jednoduchý účes se zdá nedosažitelný. Avšak hlavní postava dnešního příběhu tento názor vyvrací.

Frank, šedesátipětiletý muž ze střední třídy, si úmyslně nechává vlasy v rozcuchané hřívě. Divadelní hvězda Frank neviděl kadeřníka více než pět let. I když jeho jevištní obraz závisí na jeho dobře upraveném vzhledu, není bez peněz. Jeho herectví je vynikající, zejména v roli starších lidí, a jeho divadelní skupina ho chválí za jeho integritu a oddanost řemeslu.

Není snadné udržovat jeho dlouhé, šedivé, mírně kudrnaté vlasy a vousy. Frankovy vousy občas způsobují problémy a dokonce se mu zachytávají do zipu, a jeho kadeře často připomínají lufu. Bohužel jeho pozoruhodný vzhled brání jeho osobnímu životu a dokonce i jeho nejbližší příbuzná, jeho teta, ho touží vidět dobře upraveného a oholeného. Nicméně Frank považuje svůj neobvyklý vzhled za klíčovou součást své herecké identity.

Když byl ještě studentem, rozhodl se pro hereckou kariéru po zdokonalení svých hereckých schopností na jevišti. Frank je věrný svému řemeslu, i když převážně hraje malé role starších a/nebo zlých postav.

Frank se objevil i ve filmech mimo divadlo, zajišťující vedlejší role s dobře známými herci jako Meryl Streep. Byl obsazován do rolí, které byly morálně pochybné nebo zobrazovaly chudobu, takže neměl mnoho příležitostí ukázat svůj talent a rozmanitost. Když Frank dostal pozvání k účasti v The Rachael Ray Show, byl to rozhodující okamžik.

Skupina profesionálů měla za cíl zlepšit jeho vzhled a sebevědomí. Po proměně, která zahrnovala stylové oblečení, upravené vousy a moderní účes, Frank zcela změnil svůj vzhled a získal novou sebedůvěru. Tato proměna zlepšila Frankův život nejen tím, že změnila jeho vzhled.

Už se nesetkával s pohrdavými pohledy kolemjdoucích; místo toho byl ošetřován s úctou. Frankovy profesionální šance by se díky zvýšenému sebevědomí mohly zvýšit, což by mu umožnilo prozkoumat širší spektrum osobností na jevišti a v televizi a vymanit se z klišé rolí.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet