😨«Budete překvapeni, když zjistíte, kdo je tento známý herec! Nikdo tomu nevěří!»😳

Gene Hackman byl spatřen se svým manželem, který není často spatřen. Fanoušky přitahoval jeho vyzáblý vzhled a často si všimly, jak divně vypadal.
Budete šokováni, když zjistíte, kdo je tento známý herec.

94letý Gene Hackman a jeho manželka Betsy Arakawa vytvořili po letech odchodu do důchodu ohromující veřejnou osobnost. Hackman dokončil svůj vzhled ekologicky šedou košilí na knoflíky pod šedými cargo kalhotami. Vzhled doplnil o klobouk a sluneční brýle.

Hackman se stále mohl pohybovat, ale potřeboval pomoc s hůlkou v jedné ruce a pomocí manžela v druhé.

Jednalo se o první společné veřejné vystoupení páru za více než dvě desetiletí, takže výlet byl významný.
Budete šokováni, když zjistíte, kdo je tento známý herec.

Kino: Francouzská spojka Francouzská spojka, Francouzský svazek, Hackman Postava Genea Hackmana, Jimmy Doyle, se v roce 1971 vydává na misi s cílem najít statečného pašeráka heroinu cestujícího mezi Marseille a New Yorkem.

Hackmanova tvář vyvolala na sociálních sítích záplavu poznámek o celkovém vzhledu herce. Jeho chabý pohled vyvolal různé reakce mužů i žen.

Budete šokováni, když zjistíte, kdo je tento známý herec.
Gene Hackman během premiéry filmu „The Royal Tenenbaums“ v Los Angeles Některé poznámky zahrnovaly věci jako: „Bylo smutné vidět ho stárnout.“ Něco jiného řeklo: „To se mu ani trochu nepodobá.“

„Zdá se, že to není skoro nic jako #genehackman“ a „Mám ho rád.“ Poukázala na to, jak je neuvěřitelně starý, a řekla: „Nikdy bych ho neuznala.“ Jeden recenzent to vyjádřil takto: „Zdá se, že by ho mohl odnést vítr,“ s odkazem na jeho křehkost.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet