Suki Waterhouse pózovala se svou novorozenou dcerou, kterou má s Robertem Pattinsonem, na obálce lesklého časopisu a poskytla vzácný komentář o svém vztahu s hercem.

Hvězda Twilight Robert Pattinson a jeho přítelkyně Suki Waterhouse neradi sdíleli události ze svého rodinného života s veřejností: hvězdy se tajně vzaly a staly se rodiči. První fotky mladých rodičů samozřejmě získali paparazzi; od samotných manželů byl pouze jeden příspěvek. Robert jednou krátce promluvil o své novorozené dceři pro novináře a Suki zřejmě čekala, až příběh uzraje.

Modelka a miminko se objevili na obálce nejnovějšího čísla britského Vogue. Samozřejmě, že tvář dcery hvězd nebyla na snímku vidět, ale to fanouškům Pattinsona stačí. Od vydání Twilight veřejnost čekala, až se z tohoto krasavce stane otec – fanoušci ságy se radovali, protože na obrazovce vypadá skvěle. Ale publikum Suki mělo větší štěstí. Příběh na obálce je vzácný okamžik, kdy byla modelka velmi upřímná: například přiznala, že ještě neztratila váhu, kterou nabrala během těhotenství, což je asi 10 kilogramů, ale podle jejích slov se přijímá taková, jaká je.

  

Kromě toho celebrita poskytla vzácný komentář o svém vztahu s hercem. Řekla, že Robert je „velmi klidný“, pokud jde o jejich dceru, což jí dává lepší pocit. A obecně, pokaždé když se ohlédne zpět a vzpomene si na své minulé vztahy, Suki si stále více uvědomuje, že herec je její pravá a „čistá“ láska. Připomeňme, že modelka se dříve setkávala s Bradleym Cooperem, který po jejich rozchodu „hladce“ vstoupil do nového vztahu – s Irinou Shayk.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet