„Co se s ním děje?“ Fanoušci byli určitě zaujati jedinečným vzhledem dítěte Paris Hiltonové!

Před pár dny 42letá Paris Hilton sdílela novou fotografii, která potěšila, ale i znepokojila její fanoušky. Fotografie ukazuje Hilton s jejím devítiměsíčním synem Phoenixem, kterého zřídka ukazuje. Fanoušci byli rádi, že mohli vidět, jak vypadá rostoucí dítě. Nicméně jeden detail na jeho vzhledu znepokojil některé.

Paris Hilton's baby son Phoenix trolled on social media over the shape of his head | news.com.au — Australia's leading news site
Pro tuto fotografii se Paris, nesmírně pyšná na svého syna, postavila do černobílého vrstveného oblečení s rameny dolů a držela Phoenixe v náručí. Na focení oblékla Hilton jejího syna velmi stylově – do trička od Burberry s charakteristickým kostkovaným potiskem a malých tenisek ze stejné značky. Paris vypadá na fotografii naprosto šťastně a jen září, a její syn vypadá docela šťastně a usmívá se.

Paris Hilton Shared Photos of Her Son, and People Began to Worry About the Baby's Health / Now I've Seen Everything
Fanoušci okamžitě začali diskutovat o vzhledu chlapce. Většina z nich byla naprosto nadšená. Jeho čistě modré oči někoho dojaly, a jiného jeho očarující úsměv. Jedna osoba si všimla, že jeho tvář okamžitě ukazuje, jaké má milé a láskyplné srdce. Nicméně někteří fanoušci vyjádřili své obavy ohledně podivného tvaru hlavy dítěte. Dříve na to nikdo neupozornil, protože například Paris v předchozí fotografii oblékla chlapce do Panama klobouku.

Paris Hilton Shares Photos of Son Phoenix and Sparks Concern, “Bring Him to the Doctor!” / Bright Side
Vystrašení fanoušci si všimli, že ani Paris, ani její manžel Carter Reum, otec dítěte, nemají stejný tvar hlavy. Mírně oteklá horní část lebky dítěte vedla sledující k domněnce, že Phoenix by mohl trpět hydrocefalem, tedy vodnatelností mozku. Nicméně kromě tvaru jeho hlavy neexistuje žádný důvod podezřívat takovou vážnou nemoc u Phoenixe.

Paris Hilton cuddles up to her newborn baby boy Phoenix in heartwarming Instagram snaps | Daily Mail Online

Navíc, nedávno v pořadu Jimmyho Fallona Paris Hilton pochlubila, že její syn už se naučil říkat své první slovo. Takže nemá žádné vývojové zpoždění, které by pravděpodobně doprovázelo nemoc, již podezřívají fanoušci.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet