„Čistá elegance“: Nedávné ohromující vzhledy celebrit na červeném koberci.

„Připravte se na omámení odhalenou elegancí nedávných zářivých červených kobercových vzhledů celebrit! 💃✨ Připojte se k nám, když obdivujeme ohromující módní prohlášení a vybrané styly, které předvádějí vaše oblíbené hvězdy. Který vzhled je váš oblíbený? Sdílejte své myšlenky v komentářích níže!

Zapomeňte na skromné výstřihy a štěrbiny na stehnech – celebrity milují, když na červeném koberci předvádějí svá těla ve vší své slávě. Stále více návrhářů vytváří oblečení, které nechává málo prostoru pro představivost, a stále více hvězd se účastní předávání cen a premiér filmů téměř nahé. Dnes vám chceme ukázat „holé“ šaty, které hvězdy nedávno nosily, a rozhodně je na co se dívat!

Megan Fox na MTV Video Music Awards 2021

Ultra-průhledný outfit navrhl Casey Cadwallader z Muglera a zahrnoval charakteristické těsné síťoviny domu, lesklé optické vzory a dokonce i oslnivé tangá. Samozřejmě, tento vzhled okamžitě šel virální. Po šílenství na sociálních médiích Megan reagovala na sexistické komentátory: „Ignoruji a vyzývám všechny vaše puritánské, emočně potlačené představy o tom, co by žena měla být.“

Kate Moss 

Králíček mole ukázala svou postavu v kapucíovém šatech od Saint Laurent na udílení cen WSJ. Innovators Awards v New Yorku v listopadu 2022.

Heidi Klum 

Supermodelka vypadala kouzelně v oblakovém souboru od Lever Couture na premiéře filmu „Avatar: The Way of Water“ v Los Angeles v prosinci 2022.

Rita Ora 

Zpěvačka „For You“ předvedla na British Fashion Awards v prosinci 2022 téměř nepostřehnutelné červené šaty od Nancy Dodjak.

Ciara 

Na začátku tohoto roku vyvolala Ciara kontroverze, když se objevila na oslavě Vanity Fair Oscar ve šatě z křišťálové sítě norského designéra Petera Dundase. Oponenti téměř nahého vzhledu se vyjádřili na sociálních médiích se zvyklými sexistickými komentáři, ale Ciara, známá svými odvážnými módními volbami, nebrala nenávist k srdci.

Hunter Schafer 

Někdy není nahé šaty vůbec šaty. Například outfit Huntera Schafera na afterparty Oscara 2023 se skládal pouze z per a sukně. Téměř nahý outfit byl vytvořen stylistou L’ou Roch z kolekce, která byla vydána pouze týden před večírkem.

Dua Lipa 

Dipa ohromila hosty v prosinci na Academy Museum Gala 2023 svým krajkovým overalem pod transparentním šaty.

Ashley Graham 

Graham se v listopadu 2023 zúčastnil otevření vlajkového obchodu Swarovski v New Yorku v úplně průhledných šatech od Swarovski x Skims spárovaných s prádlem. Otevřený? To je slabé slovo!

Amelia Gray Hamlin 

Hamlin se v listopadu 2023 na CFDA Fashion Awards v New Yorku objevila v transparentním modrém šatech od Alaïa, bez vrchní části oblečení.

Olivia Wilde

Režisérka „Booksmart“ předvedla svůj podprsenku v oblečení od Gabriely Hearst na večírku Vanity Fair v roce 2023 v Los Angeles.

Alessandra Ambrosio 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet