„Kopie svého otce“: Zachráněný syn Clinta Eastwooda, který byl dlouho zapomenut.

Jako otec, jako syn: Ohromující podobnost mezi Clintem Eastwoodem a jeho dlouho ztraceným synem Scottem fascinuje fanoušky. Příběh skrytých pout v Hollywoodu a úžasné podobnosti.

Clint Eastwood získal slávu hraním rolí v klasických amerických westernových filmech. Jeho kouzlo, mužnost a výrazný vzhled uchvátily mnoho fanoušků. Po mnoho let byl herec považován za jednoho z nejvýraznějších sexuálních symbolů Hollywoodu. Jeho působivé výkony ho učinily předmětem obdivu žen po celém světě, přestože byl ženatý pouze dvakrát.

Přesto byl Eastwood nikdy známý jako oddaný manžel. Jeho mnohé mimomanželské vztahy nebyly tajemstvím. Zvláště jeden z těchto vztahů vedl k narození syna. Matka mu dala jméno Scott. Clint Eastwood dlouhou dobu odmítal uznat Scotta jako svého syna.

Původně Eastwood zpochybňoval otcovství Scotta. Teprve když Scott oslavil 16. narozeniny, se Eastwood rozhodl se s ním setkat. K jeho překvapení zjistil Eastwood, že Scott je jako dvě kapky vody jeho mladší já. Podobnost byla tak úžasná, že herec nepociťoval potřebu provedení testu DNA. Nakonec se Clintu Eastwoodovi podařilo vybudovat vztah se svým synem. Scott se rozhodl jít ve stopách svého otce a je nyní uznávaným hercem a modelem.

Fanoušci jsou ohromeni úžasnou podobou mezi otcem a synem, často online komentují, že Scott je „jako uhlíková kopie svého otce“.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet