Kendall Jenner přivedla publikum k šílenství, když se objevila v Louvru bez bot: foto.

„Kendall Jenner ohromila dav v Louvru tím, že šla naboso! Její odvážný krok během vystoupení vyvolal směs reakcí od fanoušků a módních kritiků. Podívejte se na fotky a zjistěte, proč všichni mluví o Kendallině odvážném módním prohlášení.

Na rozdíl od svých sester se Kendall Jenner mnohem méně často stává hrdinkou veřejných konfliktů. Nicméně, jak se říká, i slepé kuře někdy zrno najde – modelka se občas objeví ve skandálních příbězích. Tentokrát byla důvodem všeobecného neklidu Kendallina poslední fotoshoot, při kterém pózovala zcela naboso v Louvru (díkybohu ne nahá!).

Podle Page Six nebyly tyto záběry pořízeny pro módní časopis nebo oděvní značku – Kendall si jednoduše objednala soukromou prohlídku muzea a při té příležitosti pořídila pár snímků. Zřejmě proto, aby nepřitahovala příliš mnoho pozornosti turistů z celého světa, se Jenner rozhodla projít Louvre sama, ale udělala chybu s obuví – musela se jí zbavit.

Ale to není vše! Ukazuje se, že Kendall Jenner nebyla sama, ale ve společnosti svého přítele Bad Bunnyho. Pár šel na romantické rande a pronajal si muzeum.

Netřeba dodávat, že opravdoví znalci umění byli rozhořčeni? „Jaká hrůza… Jeden z největších muzeí na světě dovoluje, aby tento podvodník stál bos vedle mistrovských děl,“ „To je tak špatně,“ „Tisíce lidí chodí po muzeu v botách, proč chodit naboso na takovém místě?“ – ptají se čtenáři Page Six. Mezitím si vzpomínáme na nedávnou epizodu „Keeping Up with the Kardashians“, kde Kendall přiznává: ona a celá její rodina budou kritizováni bez ohledu na to, co se stane, takže jaký je v tom rozdíl?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet