„Kouzelný dům😍Je domovem lidí už 500 let: Jak by rodina zvládla dvě děti, které tam žijí?“

Představte si dům postavený v 16. století. V mé zemi mi takové struktury připadají jako něco z pohádky skřítků. Jak města ubývají, dřevěné stavby hnijí a cihlové budovy se neustále bortí… Tento posun je způsoben přesunem mladých jedinců do městských center a pomalým úbytkem ostřílenější éry. Ti, kteří hledají izolaci v provinčních regionech, se pravidelně rozhodují stavět nepoužívané domy místo obnovy starých. V každém případě několik lokalit po celém světě dohlíželo na ochranu památných budov, což je velmi důležité pro rozvoj cestovního ruchu. Jedním z takových míst je Cotswolds v Británii, skutečný bezpečný dům pro milovníky široce otevřeného šarmu. Dovolte mi, abych vás seznámil s pobytem, ​​který zde přetrvává již od 16. století. V průběhu dlouhé doby několikrát změnil majitele. Přímo má místo z Londýna, kde manželský partner obchoduje a manžel pracuje jako insider.

Nemovitosti v Cotswolds se na trh dostanou jen zřídka, a když k nim dojde, zprávy o takových burzách se rychle šíří kvůli vysoké poptávce po bydlení v tomto výjimečném regionu. Atmosféra v regionu je ovlivněna jedinečnou vřelostí a kamarádstvím mezi sousedy. Ti, kteří se přestěhovali, skutečně zjistí, že se vracejí, aby se znovu procházeli po bulvárech a těšili se z nádhery Cotswolds. Když se zprávy o naší bezpečnosti rozšířily, moje matka dostala nevyčíslitelné e-maily od předchozích nájemníků, kteří sdíleli své příběhy,“ poznamenává současný majitel. „Jedna si skutečně řekla, že v tomto výjimečném domě prožil nejradostnější dlouhou dobu svého života,“ dodává. – Dodnes sem občas zaskočí bývalí nájemníci s nadšením vzpomínat na téměř svůj čas zde.

Nyní se vydejme na virtuální návštěvu obydlí. Začneme kuchyní, která se spáruje jako jídelní zóna. Interiér vyzdobený dynamickými, extravagantními odstíny – od kuchyňské linky natřené v odstínu bohaté trávy až po barevné ozdobné talíře zdobící přepážky – vyzařuje kouzlo. Materiály, včetně ubrusů, koberců a čalounění, jsou pečlivě vybírány tak, aby zlepšily atmosféru.

Seskupení nadhazovačů vytváří strhující show, která přitahuje pozornost. Zatímco všechny dekorace hýří vintage vkusem, majitel nemovitosti ručně vybíral textury pro čalounění pohovek a rockerů a oživil sběratelské kousky špičkovým pizazzem.
Přesun z obývacího pokoje do kuchyně je konzistentní, horní přepážky zdobí vyobrazení bývalého majitele nemovitosti, doplněné akvarelem od prapraprababičky současné milenky.

V dětském pokoji, kde bydlí dvě děvčata manželského páru, zdobí prostor sladká směs lůžkovin, stolních světel a obohacujících talířů.
Přesun do pokoje rodičů v prvním patře, sedadlo u postele, namalované matkou majitele domu, zahrnuje osobní dotek.

 

Rezidence se také může pochlubit místností pro návštěvy, zdůrazňující sběratelskou francouzskou přikrývku – cenný majetek uvnitř prostoru.
Kromě umývárny pro návštěvníky, která byla představena dříve, se dům může pochlubit plnou toaletou, doplněnou o luxusní a širokou vanu.
Na konci našeho turné se podělte o své dojmy! Okouzlila vás tato domácnost? Objevujete zde použití zářivých barev a vzorů?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet