„Prorocké vysílání“: Varování Paula Harveyho z roku 1965 se stalo pravdou o 54 let později.

V roce 1965 populární rádiový komentátor jménem Paul Harvey předpovídal vysílání, které se ukázalo jako překvapivě přesné o 54 let později. Harvey měl obrovské publikum, téměř 24 milionů lidí poslouchalo každý týden čtyři desetiletí od padesátých let.

Ve svém vysílání Harvey začal s hypotetickým scénářem: „Kdybych byl ďábel.“ Hovořil o touze rozšířit temnotu po celém světě a ovládnout Spojené státy. Zmiňoval používání klamných taktik jako šeptané kampaně a ovlivňování mládeže, aby pochybovala o Bibli.

Harvey navrhoval, aby mladí manželé dávali přednost společenským aktivitám před prací a odmítali silné náboženské či morální přesvědčení. Také mluvil o manipulaci starších lidí tím, že předefinuje modlitbu a zaměří je na autoritářské postavy ve Washingtonu.

Navrhoval zkreslovat literaturu a zábavu, aby se staly atraktivnějšími prostřednictvím explicitního obsahu. Harvey také navrhoval infiltrovat odbory a propagovat lenost a prosazovat užívání drog a alkoholu k rozptylování a sedaci lidí.

V jeho „proroctví“ mluvil Harvey o ovlivňování vzdělání, aby dávalo přednost intelektuálnímu růstu před emocionálním blahobytem a nahrazovalo náboženství psychologií. Dokonce zmínil ovlivňování právního systému, aby rozhodoval proti Bohu a ve prospěch nemorálního obsahu.

Harvey uzavřel tím, že navrhl společnost, kde je ambice vykořeněna tím, že se bere bohatým a dává chudým, dokud všichni nepracují pod policejním režimem. Mluvil o rozdělování rodin a posílání žen pracovat za těžkých podmínek.

Osoba sdílející tyto informace zmínila, že poslouchala nahrávky Paula Harveyho se svou matkou v 70. letech a poukázala na přesnost Harveyho předpovědí z před 54 let.

Podívejte se na video níže, abyste slyšeli komentáře Paula Harveyho, a podělte se o své myšlenky, zda si myslíte, že jeho předpovědi se naplnily.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet