😢 „Miluji tě a moc mi chybíš!” uvedla dcera Johna Travolty, která zveřejnila vzácnou fotku sebe a své zesnulé matky. 💔 4o

V roce 2020 zemřela manželka hollywoodské hvězdy Johna Travolty, Kelly Preston, ve věku 57 let po statečném boji s rakovinou prsu.

Od chvíle, kdy se rodina 12. července 2020 rozloučila s Kelly, uplynuly přibližně čtyři roky. John a Kelly se vzali téměř před 30 lety, v roce 1991, a měli spolu dvě děti: syna Jetta, který tragicky zemřel ve věku 16 let v roce 2009, a dceru Ellu Blue, která nedávno oslavila své 24. narozeniny, spolu se synem Benjaminem, nyní 13letým. Na Den matek si John a Ella vzpomněli na milované okamžiky ze svého rodinného života. Ella sdílela dojemnou fotografii sebe a své matky, když byla ještě dítětem.

Pod příspěvkem se objevily hojné zprávy od fanoušků: „Jak nádherná fotka. Vy dva se o sebe tak moc staráte. Jsem si jistý, že se na vás vaše maminka s obrovskou pýchou dívá,“ napsal jeden fanoušek.

„Tak sladká fotka a tvoje maminka byla anděl. Šťastný Den matek pro ni,“ komentoval další. „Tvoje maminka byla opravdu krásná. Byla by na tebe nesmírně pyšná,“ vyjádřil se jiný příznivec. Ella ve svém nedávném blogovém příspěvku také vzdala hold svému staršímu bratrovi Jettovi u příležitosti jeho 32. narozenin, které by oslavil 13. dubna. Sdílela černobílou fotografii, kde spolu sedí na křesle, a s láskou na něj vzpomínala. Když zemřel, bylo jí devět let.

John sdílel vzpomínky z rodinné přípravy, kterou již dříve pořádali, s dojemným černobílým portrétem Kelly s Ellou a Jettem po boku. „Šťastný Den matek, Kelly. Milujeme tě a chybíš nám,“ napsal John k příspěvku.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet